Özge Özpirinçci Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Özge Özpirinçci Fan Club

Özge Özpirinçci Fan Club Melekler Korusun

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Emma Watson Fan Club: http://emmawatsonfanclub.yetkin-forum.com
Grup Hepsi Fan: http://gruphepsi-fanclub.mutluforum.org
TwiLight Sitemiz AcıLdı: http://twilight.mutluforum.org
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Engin Bana Yol Gösteriyor
Hümeyra " Kırgın Değilim " EmptyPaz Haz. 14, 2009 8:02 pm tarafından carameLL

» İşte Gizli Aşkın Belgesi
Hümeyra " Kırgın Değilim " EmptyPaz Haz. 14, 2009 7:59 pm tarafından carameLL

» Dizi Bitti Aşk Bitmedi
Hümeyra " Kırgın Değilim " EmptyPaz Haz. 14, 2009 7:59 pm tarafından carameLL

» Dizi Yüzünden Gidemiyor
Hümeyra " Kırgın Değilim " EmptyPaz Haz. 14, 2009 7:58 pm tarafından carameLL

» Hümeyra’yı duyunca diziyi kabul etmiş
Hümeyra " Kırgın Değilim " EmptyPaz Haz. 14, 2009 7:58 pm tarafından carameLL

» ben geldim!! =D
Hümeyra " Kırgın Değilim " EmptyC.tesi Nis. 18, 2009 3:49 pm tarafından LuNaTiC

» Melekler Korusun 16. Bölüm Özeti
Hümeyra " Kırgın Değilim " EmptyCuma Nis. 17, 2009 6:22 pm tarafından beLLa...*

» Resimleri (:
Hümeyra " Kırgın Değilim " EmptyC.tesi Nis. 11, 2009 2:47 pm tarafından beLLa...*

» Eti Browni Özge Resimleri (:
Hümeyra " Kırgın Değilim " EmptyC.tesi Nis. 11, 2009 2:46 pm tarafından beLLa...*

Galeri
Hümeyra " Kırgın Değilim " Empty
En iyi yollayıcılar
beLLa...*
Hümeyra " Kırgın Değilim " Vote_lcapHümeyra " Kırgın Değilim " Voting_barHümeyra " Kırgın Değilim " Vote_rcap 
eReNSeDa
Hümeyra " Kırgın Değilim " Vote_lcapHümeyra " Kırgın Değilim " Voting_barHümeyra " Kırgın Değilim " Vote_rcap 
rugzO
carameLL
LuNaTiC
Kimler hatta?
Toplam 3 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 3 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 28 kişi Çarş. Eyl. 18, 2013 12:07 pm tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 7 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: sekercik

Kullanıcılarımız toplam 268 mesaj attılar bunda 185 konu

Hümeyra " Kırgın Değilim "

2 posters
YazarMesaj
beLLa...*
Admin
beLLa...*

Rep Gücü : 0
Rep Puanı : 2294

MesajKonu: Hümeyra " Kırgın Değilim "   Hümeyra " Kırgın Değilim " EmptyPaz Nis. 05, 2009 3:31 pm

eski bir haber ama koymak istedim..

Avrupa Yakası'ndan ayrılışı çok konuşulan Hümeyra, "Hiçbir kimseye kırgınlığım yok" diyor.

Yapımcılığını Tims Productions’ın üstlendiği ‘Melekler Korusun’ adlı dizi yeni yılda Show TV ekranlarında izleyicileriyle buluşacak.

Dizide Hümeyra’nın yanı sıra Avni Yalçın, Özge Özpirinçci, Rojda Demirer, Serkan Altunorak, Mahperi Mertoğlu, Yıldız Kültür, Taner Barlas, Alper Saldıran, Selin Şekerci, Şamil Kafkas, Cem Aktaş ve Romina Özipekçi rol alıyor.

Bu kez bir aile dizisinde yer alan Hümeyra, “İstanbul, 15 yıl öncesine göre daha tehlikeli. Gençken eve geç gelirdim, annem sonraki akşam için geç kalma derdi. Çok endişelenecek bir durum yoktu. Şimdi 12 oldu mu çıkmaya tırsıyorum” dedi.

KIRGINLIK YOK, HERKESE BAŞARILAR

Usta oyuncu, Ata Demirer’in ‘Avrupa Yakası’ dizisine geri dönerken söylediği “Hümeyra Hanım olsaydı dönmezdim” sözleri içinse “Hiç bilmiyorum. Avrupa Yakası parladığım, çok mutlu olduğum ve çalışmaktan zevk aldığım bir maceraydı. Her güzel macera gibi o da bitti ve yenisi başladı. Arkamda bıraktığım şeyleri hiç düşünmem. Avrupa Yakası’na tekrar dönmem gibi bir şey söz konusu değil. Hiçbir kimseye kırgınlığım da yok, herkese başarılar diliyorum” diye konuştu.

Emin BABACAN/ Akşam
http://ozgeozpirinccifan.benimforum.org
eReNSeDa

Rep Gücü : 0
Rep Puanı : 59

MesajKonu: Geri: Hümeyra " Kırgın Değilim "   Hümeyra " Kırgın Değilim " EmptyC.tesi Nis. 11, 2009 2:20 pm

Sağol..

Hümeyra " Kırgın Değilim "
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hümeyra: "Nihayet Farkedildim"
» Hümeyra Röpörtajı
» Hümeyra Akbay(Melek)
» Hümeyra'nın İlginç Yaşamı
» Hümeyra'nın gizli yeteneğini açıkladı