Özge Özpirinçci Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Özge Özpirinçci Fan Club

Özge Özpirinçci Fan Club Melekler Korusun

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Emma Watson Fan Club: http://emmawatsonfanclub.yetkin-forum.com
Grup Hepsi Fan: http://gruphepsi-fanclub.mutluforum.org
TwiLight Sitemiz AcıLdı: http://twilight.mutluforum.org
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Engin Bana Yol Gösteriyor
Hümeyra’yı duyunca diziyi kabul etmiş EmptyPaz Haz. 14, 2009 8:02 pm tarafından carameLL

» İşte Gizli Aşkın Belgesi
Hümeyra’yı duyunca diziyi kabul etmiş EmptyPaz Haz. 14, 2009 7:59 pm tarafından carameLL

» Dizi Bitti Aşk Bitmedi
Hümeyra’yı duyunca diziyi kabul etmiş EmptyPaz Haz. 14, 2009 7:59 pm tarafından carameLL

» Dizi Yüzünden Gidemiyor
Hümeyra’yı duyunca diziyi kabul etmiş EmptyPaz Haz. 14, 2009 7:58 pm tarafından carameLL

» Hümeyra’yı duyunca diziyi kabul etmiş
Hümeyra’yı duyunca diziyi kabul etmiş EmptyPaz Haz. 14, 2009 7:58 pm tarafından carameLL

» ben geldim!! =D
Hümeyra’yı duyunca diziyi kabul etmiş EmptyC.tesi Nis. 18, 2009 3:49 pm tarafından LuNaTiC

» Melekler Korusun 16. Bölüm Özeti
Hümeyra’yı duyunca diziyi kabul etmiş EmptyCuma Nis. 17, 2009 6:22 pm tarafından beLLa...*

» Resimleri (:
Hümeyra’yı duyunca diziyi kabul etmiş EmptyC.tesi Nis. 11, 2009 2:47 pm tarafından beLLa...*

» Eti Browni Özge Resimleri (:
Hümeyra’yı duyunca diziyi kabul etmiş EmptyC.tesi Nis. 11, 2009 2:46 pm tarafından beLLa...*

Galeri
Hümeyra’yı duyunca diziyi kabul etmiş Empty
En iyi yollayıcılar
beLLa...*
Hümeyra’yı duyunca diziyi kabul etmiş Vote_lcapHümeyra’yı duyunca diziyi kabul etmiş Voting_barHümeyra’yı duyunca diziyi kabul etmiş Vote_rcap 
eReNSeDa
Hümeyra’yı duyunca diziyi kabul etmiş Vote_lcapHümeyra’yı duyunca diziyi kabul etmiş Voting_barHümeyra’yı duyunca diziyi kabul etmiş Vote_rcap 
rugzO
carameLL
LuNaTiC
Kimler hatta?
Toplam 6 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 6 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 28 kişi Çarş. Eyl. 18, 2013 12:07 pm tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 7 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: sekercik

Kullanıcılarımız toplam 268 mesaj attılar bunda 185 konu

Hümeyra’yı duyunca diziyi kabul etmiş

3 posters
YazarMesaj
beLLa...*
Admin
beLLa...*

Rep Gücü : 0
Rep Puanı : 2294

MesajKonu: Hümeyra’yı duyunca diziyi kabul etmiş   Hümeyra’yı duyunca diziyi kabul etmiş EmptyPaz Nis. 05, 2009 3:57 pm

Hümeyra’yı duyunca diziyi kabul etmiş Ozgeozpirincci

‘Melekler Korusun’ dizisinde Hümeyra’nın kızını oynayan Özge Pirinçci, usta oyuncunun diziyi kabul etmesinde etken olduğunu söyledi.
‘Tims Production’un yapımcılığında çekilen ve yönetmenliğini Cevriye Demir’in üstlendiği, Show TV’deki dizide Hümeyra ile birlikte kamera karşısına geçen Özge Pirinçci, bunun kaçırılmaz bir fırsat olduğunu ifade etti.
Projeyi kabul etmesinde Hümeyra’nın etken olduğunu söyleyen genç oyuncu, “Hümeyra Hanım’la oynayacağımı söyledilediler. Onun kızı rolünü oynamak kaçırılmaz bir fırsattı. kabul etmemdeki en büyük etkenlerden biri Hümeyra Hanım oldu.
Önceden hayranlıkla izlediğiniz bir oyuncuyla oynamak inanılmaz bir duygu. En ufak bir yanlışınız çok göze batacak çünkü karşınızda mükemmel bir oyuncu var” diye konuştu.
Setin ilk günü çok büyük bir heyecan yaşadığını ancak Hümeyra ile aralarında güzel bir eneji oluştuğunu belirten Özge Pirinçci, “Bana sürekli bir şeyler öğretiyor, ben de sünger gibi ondan herşeyi çekiyorum” dedi.
http://ozgeozpirinccifan.benimforum.org
eReNSeDa

Rep Puanı : 59

MesajKonu: Geri: Hümeyra’yı duyunca diziyi kabul etmiş   Hümeyra’yı duyunca diziyi kabul etmiş EmptyC.tesi Nis. 11, 2009 12:57 pm

Sağol!
carameLL

carameLL

Rep Puanı : 5

MesajKonu: Geri: Hümeyra’yı duyunca diziyi kabul etmiş   Hümeyra’yı duyunca diziyi kabul etmiş EmptyPaz Haz. 14, 2009 7:58 pm

eee banada hümeyrayla bir ol teklif etseler hiç duradan kabul ederdim

Hümeyra’yı duyunca diziyi kabul etmiş
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hümeyra Röpörtajı
» Hümeyra Akbay(Melek)
» Hümeyra'nın İlginç Yaşamı
» Hümeyra'nın gizli yeteneğini açıkladı
» Hümeyra'dan Gülse Birsel'e zeytin dalı