Özge Özpirinçci Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Özge Özpirinçci Fan Club

Özge Özpirinçci Fan Club Melekler Korusun

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Emma Watson Fan Club: http://emmawatsonfanclub.yetkin-forum.com
Grup Hepsi Fan: http://gruphepsi-fanclub.mutluforum.org
TwiLight Sitemiz AcıLdı: http://twilight.mutluforum.org
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Engin Bana Yol Gösteriyor
Hümeyra: "Nihayet Farkedildim" EmptyPaz Haz. 14, 2009 8:02 pm tarafından carameLL

» İşte Gizli Aşkın Belgesi
Hümeyra: "Nihayet Farkedildim" EmptyPaz Haz. 14, 2009 7:59 pm tarafından carameLL

» Dizi Bitti Aşk Bitmedi
Hümeyra: "Nihayet Farkedildim" EmptyPaz Haz. 14, 2009 7:59 pm tarafından carameLL

» Dizi Yüzünden Gidemiyor
Hümeyra: "Nihayet Farkedildim" EmptyPaz Haz. 14, 2009 7:58 pm tarafından carameLL

» Hümeyra’yı duyunca diziyi kabul etmiş
Hümeyra: "Nihayet Farkedildim" EmptyPaz Haz. 14, 2009 7:58 pm tarafından carameLL

» ben geldim!! =D
Hümeyra: "Nihayet Farkedildim" EmptyC.tesi Nis. 18, 2009 3:49 pm tarafından LuNaTiC

» Melekler Korusun 16. Bölüm Özeti
Hümeyra: "Nihayet Farkedildim" EmptyCuma Nis. 17, 2009 6:22 pm tarafından beLLa...*

» Resimleri (:
Hümeyra: "Nihayet Farkedildim" EmptyC.tesi Nis. 11, 2009 2:47 pm tarafından beLLa...*

» Eti Browni Özge Resimleri (:
Hümeyra: "Nihayet Farkedildim" EmptyC.tesi Nis. 11, 2009 2:46 pm tarafından beLLa...*

Galeri
Hümeyra: "Nihayet Farkedildim" Empty
En iyi yollayıcılar
beLLa...*
Hümeyra: "Nihayet Farkedildim" Vote_lcapHümeyra: "Nihayet Farkedildim" Voting_barHümeyra: "Nihayet Farkedildim" Vote_rcap 
eReNSeDa
Hümeyra: "Nihayet Farkedildim" Vote_lcapHümeyra: "Nihayet Farkedildim" Voting_barHümeyra: "Nihayet Farkedildim" Vote_rcap 
rugzO
carameLL
LuNaTiC
Kimler hatta?
Toplam 3 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 3 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 28 kişi Çarş. Eyl. 18, 2013 12:07 pm tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 7 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: sekercik

Kullanıcılarımız toplam 268 mesaj attılar bunda 185 konu

Hümeyra: "Nihayet Farkedildim"

2 posters
YazarMesaj
beLLa...*
Admin
beLLa...*

Rep Gücü : 0
Rep Puanı : 2294

MesajKonu: Hümeyra: "Nihayet Farkedildim"   Hümeyra: "Nihayet Farkedildim" EmptyPaz Nis. 05, 2009 2:46 pm

Show TV'deki 'Melekler Korusun' dizisinde oynamaya başlayan Hümeyra, geç gelen şöhreti için 'Nihayet farkedildim' dedi.

'Avrupa Yakası'ndan ayrılan Hümeyra, Show TV'nin yeni dizisi 'Melekler Korusun'da rol almaya başladı.

HaberTurk'te dizinin genç oyuncularını ağırlayan Saba Tümer, programa telefonla katılan Hümeyra'ya yeni dizisinde genç oyuncularla bir araya gelmekle ilgili düşüncelerini sordu. Hümeyra, "Beni şaşırttılar. Son derece yetenekli ve yaratıcı buluyorum hepsini. Ben kendimi çok şanslı hissediyorum böyle bir ekiple çalıştığım için. Çünkü 'kötü oyuncu iyi oyuncunun oyununu bozar'. O yüzden bir hayli endişeliydim açıkçası. Fakat coşku kattılar oyunuma" yanıtını verdi.

'Avrupa Yakası' dizisiyle son yıllarda yıldızı iyice yükselen ve iyi projelerde yeralan Hümeyra, "Nihayet bunları hakettim ki, bunlar geliyor önüme" diyerek kendi tabiriyle 'giderayak' tercih edildiğini söyleyerek ince bir sitemde de bulundu.

Tümer'in 'giderayak' ifadesine itiraz etmesi üzerine Hümeyra, "Onu lafın gelişi söyledim. Gitmeye hiç niyetim yok" diye konuştu.

Son dönemde dizi piyasasındaki zor şartları da eleştiren Hümeyra, şöyle konuştu: "Çok mutluyum böyle canlı bir ekiple çalıştığım için. Set ekibimiz de son derece özverili çalışıyorlar. Çok zor şartlar altında çalışıyoruz, saatlerimiz çok uzun. Bu 90 dakikayı bir şekilde indirmek zorundayız. İnsan dışı bir çalışma gösteriyor hepsi. Melekler Korusun bizi diyorum."

TelevizyonGazetesi
http://ozgeozpirinccifan.benimforum.org
eReNSeDa

Rep Gücü : 0
Rep Puanı : 59

MesajKonu: Geri: Hümeyra: "Nihayet Farkedildim"   Hümeyra: "Nihayet Farkedildim" EmptyC.tesi Nis. 11, 2009 2:14 pm

Sağol canım..

Hümeyra: "Nihayet Farkedildim"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hümeyra " Kırgın Değilim "
» Hümeyra Röpörtajı
» Hümeyra Akbay(Melek)
» Hümeyra'nın İlginç Yaşamı
» Hümeyra'nın gizli yeteneğini açıkladı