Özge Özpirinçci Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Özge Özpirinçci Fan Club

Özge Özpirinçci Fan Club Melekler Korusun

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Emma Watson Fan Club: http://emmawatsonfanclub.yetkin-forum.com
Grup Hepsi Fan: http://gruphepsi-fanclub.mutluforum.org
TwiLight Sitemiz AcıLdı: http://twilight.mutluforum.org
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Engin Bana Yol Gösteriyor
Kahve İçme Arap Olursun xD EmptyPaz Haz. 14, 2009 8:02 pm tarafından carameLL

» İşte Gizli Aşkın Belgesi
Kahve İçme Arap Olursun xD EmptyPaz Haz. 14, 2009 7:59 pm tarafından carameLL

» Dizi Bitti Aşk Bitmedi
Kahve İçme Arap Olursun xD EmptyPaz Haz. 14, 2009 7:59 pm tarafından carameLL

» Dizi Yüzünden Gidemiyor
Kahve İçme Arap Olursun xD EmptyPaz Haz. 14, 2009 7:58 pm tarafından carameLL

» Hümeyra’yı duyunca diziyi kabul etmiş
Kahve İçme Arap Olursun xD EmptyPaz Haz. 14, 2009 7:58 pm tarafından carameLL

» ben geldim!! =D
Kahve İçme Arap Olursun xD EmptyC.tesi Nis. 18, 2009 3:49 pm tarafından LuNaTiC

» Melekler Korusun 16. Bölüm Özeti
Kahve İçme Arap Olursun xD EmptyCuma Nis. 17, 2009 6:22 pm tarafından beLLa...*

» Resimleri (:
Kahve İçme Arap Olursun xD EmptyC.tesi Nis. 11, 2009 2:47 pm tarafından beLLa...*

» Eti Browni Özge Resimleri (:
Kahve İçme Arap Olursun xD EmptyC.tesi Nis. 11, 2009 2:46 pm tarafından beLLa...*

Galeri
Kahve İçme Arap Olursun xD Empty
En iyi yollayıcılar
beLLa...*
Kahve İçme Arap Olursun xD Vote_lcapKahve İçme Arap Olursun xD Voting_barKahve İçme Arap Olursun xD Vote_rcap 
eReNSeDa
Kahve İçme Arap Olursun xD Vote_lcapKahve İçme Arap Olursun xD Voting_barKahve İçme Arap Olursun xD Vote_rcap 
rugzO
carameLL
LuNaTiC
Kimler hatta?
Toplam 3 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 3 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 28 kişi Çarş. Eyl. 18, 2013 12:07 pm tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 7 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: sekercik

Kullanıcılarımız toplam 268 mesaj attılar bunda 185 konu

Kahve İçme Arap Olursun xD

YazarMesaj
beLLa...*
Admin
beLLa...*

Rep Gücü : 0
Rep Puanı : 2294

Kahve İçme Arap Olursun xD Empty
MesajKonu: Kahve İçme Arap Olursun xD   Kahve İçme Arap Olursun xD EmptyPaz Mart 08, 2009 5:35 pm

Kahve içince Arap olunacağı kaanatine varmış kişi,acaba kahve içerek Arap olmuş da,tecrübe sonucu mu bunu söylemiş yoksa pintilikten bir fincan kahve yapmamak için çocuğunu Arap olmakla mı korkutmuş bilinmez ama,kahveden caydırmak için Arap olunmakla korkutması da çok enteresandır.Şimdi şunu sorayım;insan Arap olmaktan neden korksun ki?bana bu sanki inceden güdülmüş bir ırkçılık,efendime söyleyeyim bir gıcık kapma olayı gibi geliyor ve aynı zamanda "Limonata içme Çinli olursun." kadar da saçma.

-Yavrucum kahve içme Arap olursun.

-Ee oliym n'olmuş?

-Oliyimi var mı tavrum aa,Arap olursun diyorum sana korkmuyor musun?

-Yav niye korkiyim,Arap oliym işte,n'olmuş diyorum.

-N'olmuşu var mı olma işte.

-Olcam olcam bana ne bana ne.

-Sus çarparım bi tane olmucaksın. gibi üstü kapalı bir propaganda işi sanki.

-Naci ben esmer olmak istiyorum.Hatta biraz Arapımsı.Kahve mi içsem n'apsam hı?

-N'apıyorsun Necla sakkınn!Arap falan olup başımı bealaya sokma benim.Sen fanta iç sarışın ol hadi.

Peli kahve neden Arap yapıyor?Bir tek Arapların mı rengi kahverengi canım? "Kahve içme Afrikalı olursun." , "Sakın kahve içme Nelson Mandela olursun ha..." niye denmemiş? Bir de acaba kahvenin hangi türü arap yapıyor?Sütlü kahve içince Michael Jackson olunabilir mi? "Sakın sütlü kahve içme!Evlerden dışarı Michael Jackson olursun evladım!" denebiliyor mu?Gerçi bununla rahatlıkla korkutulabilir de.Ayrıca Neskafe de Arap yapıyor mu yoksa "Neskafe içme Afrikalı olursun." ya da "Cappuccino içme İtalyan olursun." denilebiliyor mu?

Ya da bu enteresan mutasyon teorisi başka yiyecek,içecek ve fiillere de kaydırılabilir mi?Mesela; "Kola içme koka olursun." "Savaş çıkarma Bush olursun." "Muz yeme maymun olursun." "Süt içme kedi olursun." "Kredi kartı alma mahvolursun." "Dondurma yeme kutup ayısı olursun." "fazla atma siyasetçi olursun." "Haberleri izleme verem olursun..." gibi.
http://ozgeozpirinccifan.benimforum.org

Kahve İçme Arap Olursun xD
1 sayfadaki 1 sayfası