Özge Özpirinçci Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Özge Özpirinçci Fan Club

Özge Özpirinçci Fan Club Melekler Korusun

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Emma Watson Fan Club: http://emmawatsonfanclub.yetkin-forum.com
Grup Hepsi Fan: http://gruphepsi-fanclub.mutluforum.org
TwiLight Sitemiz AcıLdı: http://twilight.mutluforum.org
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Engin Bana Yol Gösteriyor
Süper Bir Özge Özpirinçci Röportajı(Özge Özpirinçci Hakkında Bilinmeyenler) EmptyPaz Haz. 14, 2009 8:02 pm tarafından carameLL

» İşte Gizli Aşkın Belgesi
Süper Bir Özge Özpirinçci Röportajı(Özge Özpirinçci Hakkında Bilinmeyenler) EmptyPaz Haz. 14, 2009 7:59 pm tarafından carameLL

» Dizi Bitti Aşk Bitmedi
Süper Bir Özge Özpirinçci Röportajı(Özge Özpirinçci Hakkında Bilinmeyenler) EmptyPaz Haz. 14, 2009 7:59 pm tarafından carameLL

» Dizi Yüzünden Gidemiyor
Süper Bir Özge Özpirinçci Röportajı(Özge Özpirinçci Hakkında Bilinmeyenler) EmptyPaz Haz. 14, 2009 7:58 pm tarafından carameLL

» Hümeyra’yı duyunca diziyi kabul etmiş
Süper Bir Özge Özpirinçci Röportajı(Özge Özpirinçci Hakkında Bilinmeyenler) EmptyPaz Haz. 14, 2009 7:58 pm tarafından carameLL

» ben geldim!! =D
Süper Bir Özge Özpirinçci Röportajı(Özge Özpirinçci Hakkında Bilinmeyenler) EmptyC.tesi Nis. 18, 2009 3:49 pm tarafından LuNaTiC

» Melekler Korusun 16. Bölüm Özeti
Süper Bir Özge Özpirinçci Röportajı(Özge Özpirinçci Hakkında Bilinmeyenler) EmptyCuma Nis. 17, 2009 6:22 pm tarafından beLLa...*

» Resimleri (:
Süper Bir Özge Özpirinçci Röportajı(Özge Özpirinçci Hakkında Bilinmeyenler) EmptyC.tesi Nis. 11, 2009 2:47 pm tarafından beLLa...*

» Eti Browni Özge Resimleri (:
Süper Bir Özge Özpirinçci Röportajı(Özge Özpirinçci Hakkında Bilinmeyenler) EmptyC.tesi Nis. 11, 2009 2:46 pm tarafından beLLa...*

Galeri
Süper Bir Özge Özpirinçci Röportajı(Özge Özpirinçci Hakkında Bilinmeyenler) Empty
En iyi yollayıcılar
beLLa...*
Süper Bir Özge Özpirinçci Röportajı(Özge Özpirinçci Hakkında Bilinmeyenler) Vote_lcapSüper Bir Özge Özpirinçci Röportajı(Özge Özpirinçci Hakkında Bilinmeyenler) Voting_barSüper Bir Özge Özpirinçci Röportajı(Özge Özpirinçci Hakkında Bilinmeyenler) Vote_rcap 
eReNSeDa
Süper Bir Özge Özpirinçci Röportajı(Özge Özpirinçci Hakkında Bilinmeyenler) Vote_lcapSüper Bir Özge Özpirinçci Röportajı(Özge Özpirinçci Hakkında Bilinmeyenler) Voting_barSüper Bir Özge Özpirinçci Röportajı(Özge Özpirinçci Hakkında Bilinmeyenler) Vote_rcap 
rugzO
carameLL
LuNaTiC
Kimler hatta?
Toplam 4 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 4 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 28 kişi Çarş. Eyl. 18, 2013 12:07 pm tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 7 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: sekercik

Kullanıcılarımız toplam 268 mesaj attılar bunda 185 konu

Süper Bir Özge Özpirinçci Röportajı(Özge Özpirinçci Hakkında Bilinmeyenler)

2 posters
YazarMesaj
beLLa...*
Admin
beLLa...*

Rep Gücü : 0
Rep Puanı : 2294

Süper Bir Özge Özpirinçci Röportajı(Özge Özpirinçci Hakkında Bilinmeyenler) Empty
MesajKonu: Süper Bir Özge Özpirinçci Röportajı(Özge Özpirinçci Hakkında Bilinmeyenler)   Süper Bir Özge Özpirinçci Röportajı(Özge Özpirinçci Hakkında Bilinmeyenler) EmptyPaz Nis. 05, 2009 3:50 pm

Her yeni dizide yeni bir yüz, yeni bir yetenek giriyor hayatımıza. Özge Özpirinçci de bunlardan biri. Önce reklamlarda izledik, ardından ‘Cesaretin Var mı Aşka’ dizisinde gördük. Pek çok kişi onu, ‘gelecek vaat eden genç oyuncu adayı’ olarak görüyor. Bu ilk projesinde pek çok şey deneyimlemiş. Küçüklüğünden beri konservatuara girip tiyatrocu olmayı istese de Sabancı Üniversitesi Yönetim Bilimleri bölümüne girince bu hayali rafa kalkmış. Ama oyunculuğu o kadar istemiş ki bir gün, bir şekilde, bir kapı açılmış karşısına... O da bu kapıdan sessiz sedasız girmiş. 22 yaşındaki Özpirinçci, ailesinden aldığı onay ile başlamış oyunculuğa. Küçük yaşlarında önce ağabeyinin kısa filmlerinde rol almış... ‘Kavak Yelleri’ dizisinde Ada karakterini canlandıracak konuk oyuncu olarak, ekim sonu gibi yayınlanmaya başlayacak ‘Melekler Korusun’ dizisinde de Hümeyra’nın kızı İpek rolünde izleyeceğiz onu.

Lise 2’ye giderken öğrenci değişim programı ile bir yıllığına Amerika’ya giden Özpirinçci, tenis, voleybol, basketbol ve futbol oynamış kısa süre. Annesi İngilizce öğretmeni, babası İngiliz filolojisi mezunu. Ağabeyi de sinema-televizyon eğitimi için New York’ta. Dolayısıyla sürekli İngilizce konuşulan bir evde büyümüş Özpirinçci. Amerika’ya dil öğrenmek değil, deneyim kazanmak için gittiğini söylüyor. Pek çok reklamda boy gösteren ve dizi oyunculuğuna devam eden Özpirinçci ile konuştuk.

Sizi ilk reklamlarda gördük, ardından ‘Cesaretin Var mı Aşka’ dizisinde yer aldınız. Ancak uzun soluklu olmadı...

Evet, o güzel bir projeydi. İlk kez öyle bir sette çalıştığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Sekiz bölüm devam etti. Üniversiteden mezun olmuştum, çekimler geldi üzerine dinlenememiştim. Dizi bitince iki hafta tatil yapabildim. Sonra ‘Kavak Yelleri’nden konuk oyuncu olmam için teklif geldi.

‘Kavak Yelleri’nde hangi rolde izleyeceğiz sizi?

Ada adında deli dolu, canının istediği her şeyi yapan bir kızı canlandıracağım. Ada, Deniz’le bir anda karşılaşıyor. Ve ona hayatın güzelliklerini gösteriyor. Aslında kızın da bir sırrı var. Ve bu sonra ortaya çıkacak. Bir oyuncunun üzerine bir şeyler ekleyebileceği bir rol. Ben de beş bölüm konuk oyuncuyum.

Peki, Hümeyra’nın kızını canlandıracağınız proje nasıl?

İpek’in babası küçükken ölmüş, annesi üzerine çok düşüyor. Annesi hemşire olmasını istiyor, o da tiyatro okumak. Çok sıcak, tam bir aile hikayesi. Annesiyle İpek’in çekişmesi ilk birkaç bölümde izlenecek. Sonrasında gelişmeler olacak...

İKİ ROL OYUNCUYA ZENGİNLİK GETİRİR

Oyunculuğa yeni başlamış biri olarak aynı anda iki rolü yürütmek zor olmayacak mı?

Geçen gün sette de aynı şeyi konuştuk; çoklu kişilik bozukluğu gibi. Ama birbirinden farklı karakterler olduğu için de kolay. Oyuncudan oyuncuya değişir ama bence bu bir avantaj. Çünkü yolun başındayım. Ada’dan İpek’e, İpek’ten kendime bir şeyler katabilirim. Birden fazla projede yer almak bir oyuncuyu yıpratmaz aksine zenginleştirir.

Hiperaktif, çekimler sırasında role kendinden de bir şeyler katan biri gibi izlenim verdiniz bana...

Öyleyim. İzlerken bakıyorum diksiyonumda problem yok, ellerimi kollarımı bazen çok kullanıyorum ama oyuncu arkadaşlarım beni yönlendiriyorlar.

HOLLYWOOD DA OLUR BOLLYWOOD DA...

Amerika’ya gidecekken reklamlar ardından dizi projelerinin şekillenmesi bir şans mı?

Hayatımda plan yapmayı sevmem. Amerika ilk planımdı. Ama her şey bir anda oldu. Kısa zamanda kendi gelişimimi görebilmek büyük bir motivasyon. Cok iyi insanlarla çalıştım, bu da bir avantaj.

Ağabeyinizle aynı meslekten olmanızın avantajları oluyor mu? Oyunculuğunuzu beğeniyor mu?

Ailem de ağabeyim de beni hep teşvik ediyordu. İlkokuldayken onun kısa filmlerinde oynuyordum. Bir defa kurban rolündeydim, saçıma ketçap sürmüştü, bitlenmiştim. Ben ağabeyimin deneğiydim. Bana makyajlar yapıyordu. Biz ciddi ciddi film çekiyorduk; yapımcımız babamdı, senaristte ağabeyim. Evde küçük bir set kurmuştuk.

Oyunculuğa dair en büyük hayaliniz nedir?

Türkiye ile sınırlı kalmak istemiyorum. Yurtdışında havayı solumak isterim. Başka bir kültürle, başka şartlar altında çalışmayı istiyorum. Bu bir Hollywood filmi de Bollywood filmi de olabilir. Hayatta her şeyi olmak istersiniz ama olamazsınız. Ama bir rolü canlandırarak bunu yapabilirsiniz. En çok da tiyatroda yer almak istiyorum. Bu alanda kendimi geliştirebileceğim eğitimi almak istiyorum.

Kendinizi nasıl bir role daha yakın görüyorsunuz?

Sanırım komediyi daha yakınım. Bir insanı ağlatmak kolay, güldürmek zor. Sinemada ise saman altından su yürüten, aklı kötü çalışan bir karakteri canlandırmak isterdim.

Kimlerle çalışmak istersiniz?

Binnur Kaya, Bennu Yıldırımlar, Haluk Bilginer. Hümeyra ile çok isterken oldu, mutluyum. Türk yönetmenlerin hepsiyle çalışmak istiyorum.

Ağabeyinizle ortak bir proje olabilir mi ileride?

O benim Steven Spielberg’im! Kesin olacak, inanıyorum. Ağabeyim beni Leon’daki Nathalie Portman’a çok benzetiyordu. ‘Benim Mathilda’m’ derdi hep bana.

Pek çok oyuncu adayı varken projelerde tercih edilme nedeniniz ne sizce, neye bağlıyorsunuz?

Benim kategorimde çok oyuncu var. Erenköy’de oturuyorum, benim yaşımda olup 30’unda hisseden, doğallıktan uzak o kadar çok kız var ki! Somurtuyorlar, kaşlar çatık, dudaklar çıkık dolaşıyorlar. Bence seçilme nedenim doğal olmam.

Beş yıl sonra kendinizi nerede görmek istiyorsunuz?

Beş yıl sonra kendimi bir sinema afişinde görmek isterim.

Yurtdışındaki yapımlarda oyuncular bir role hazırlanırken kilo alabiliyor, saçını kazıtabiliyor. Siz böyle bir proje için neler yaparsınız?

Bridget Jones’un günlüğü için Renee Zellweger acayip kilo almıştı, Nathalie Portman kafasını kazıttı. Bunlar yapılabilir. Kaynağı sizde olan şeylerden fedakarlık etmediğiniz sürece bir yere varamazsınız. Ama bir sinema filminde yan rol için saçımı platin sarısına boyatmam. O rolün kariyerime bir şey katabilmesi lazım.

Sizce ekrana yakışıyor musunuz?

Yakışıyorum ama güzellik yeterli değil. Mesela Şahika, ekrana çok yakışıyor. Ben sol profilimi severim. İkili çekimlerde “Senin profil takıntın var mı” diye soruyorum. Eğer yoksa yer değiştiriyoruz. Kişinin kendinin farkına varması güzel, ancak bu şekilde kendi güzelliklerini ortaya çıkarıyorsun.
http://ozgeozpirinccifan.benimforum.org
eReNSeDa

Rep Gücü : 0
Rep Puanı : 59

MesajKonu: Geri: Süper Bir Özge Özpirinçci Röportajı(Özge Özpirinçci Hakkında Bilinmeyenler)   Süper Bir Özge Özpirinçci Röportajı(Özge Özpirinçci Hakkında Bilinmeyenler) EmptyC.tesi Nis. 11, 2009 1:04 pm

Sağol canım!

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Özge Özpirinçci-Hayatı
» Heygirl Dergisi Özge Özpirinçci Resimleri! (:
» Eti Browni Özge Resimleri (:
» Selin Şekerci CNN Resimleri[Rojda ve Özge de var =)]
» Hümeyra Röpörtajı