Özge Özpirinçci Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Özge Özpirinçci Fan Club

Özge Özpirinçci Fan Club Melekler Korusun

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Emma Watson Fan Club: http://emmawatsonfanclub.yetkin-forum.com
Grup Hepsi Fan: http://gruphepsi-fanclub.mutluforum.org
TwiLight Sitemiz AcıLdı: http://twilight.mutluforum.org
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Engin Bana Yol Gösteriyor
Recep İvedik gibi... EmptyPaz Haz. 14, 2009 8:02 pm tarafından carameLL

» İşte Gizli Aşkın Belgesi
Recep İvedik gibi... EmptyPaz Haz. 14, 2009 7:59 pm tarafından carameLL

» Dizi Bitti Aşk Bitmedi
Recep İvedik gibi... EmptyPaz Haz. 14, 2009 7:59 pm tarafından carameLL

» Dizi Yüzünden Gidemiyor
Recep İvedik gibi... EmptyPaz Haz. 14, 2009 7:58 pm tarafından carameLL

» Hümeyra’yı duyunca diziyi kabul etmiş
Recep İvedik gibi... EmptyPaz Haz. 14, 2009 7:58 pm tarafından carameLL

» ben geldim!! =D
Recep İvedik gibi... EmptyC.tesi Nis. 18, 2009 3:49 pm tarafından LuNaTiC

» Melekler Korusun 16. Bölüm Özeti
Recep İvedik gibi... EmptyCuma Nis. 17, 2009 6:22 pm tarafından beLLa...*

» Resimleri (:
Recep İvedik gibi... EmptyC.tesi Nis. 11, 2009 2:47 pm tarafından beLLa...*

» Eti Browni Özge Resimleri (:
Recep İvedik gibi... EmptyC.tesi Nis. 11, 2009 2:46 pm tarafından beLLa...*

Galeri
Recep İvedik gibi... Empty
En iyi yollayıcılar
beLLa...*
Recep İvedik gibi... Vote_lcapRecep İvedik gibi... Voting_barRecep İvedik gibi... Vote_rcap 
eReNSeDa
Recep İvedik gibi... Vote_lcapRecep İvedik gibi... Voting_barRecep İvedik gibi... Vote_rcap 
rugzO
carameLL
LuNaTiC
Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 28 kişi Çarş. Eyl. 18, 2013 12:07 pm tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 7 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: sekercik

Kullanıcılarımız toplam 268 mesaj attılar bunda 185 konu

Recep İvedik gibi...

YazarMesaj
beLLa...*
Admin
beLLa...*

Rep Gücü : 0
Rep Puanı : 2294

Recep İvedik gibi... Empty
MesajKonu: Recep İvedik gibi...   Recep İvedik gibi... EmptyCuma Mart 06, 2009 7:37 pm

Müjde Ar, İbrahim Tatlıses ile Yıldız Tilbe arasında ekranda yaşananları yorumladı. Tatlıses’i Recep İvedik karakterine benzetti.

NTV'de ekrana gelen Haydi Gel Bizimle Ol programında geçen hafta İbo Show'da yaşanan İbrahim Tatlıses-Yıldız Tilbe kavgasına en ilginç değerlendirmeyi Müjde Ar yaptı.

Televizyon Gazetesi'nde yer alan habere göre; İbrahim Tatlıses'i Şahan Gökbakar'ın gişe rekorları kıran filmindeki Recep İvedik karakterine benzeten Müjde Ar'ın sözleri İbrahim Tatlıses'i çok kızdıracak cinstendi.

Programı izlemediğini ancak bir haber programında görüntüleri seyrettiğini vurgulayan Ar, "Ben bir skeç oynuyorlar sandım seyrettiğimde. Herhalde yeni bir sitcom başladı dedim. Birbirlerine çünkü ana avrat dümdüz gidiyorlar. İbrahim, çünkü böyle bayağı herhalde dedim böyle bir Recep İvedik gibi bir karakteri oynuyor. Yıldız böyle kendini yere attı. İbrahim böyle ağzından şeyler geliyor, tükürükler akıyor falan... Dedim ön hazırlık mı yaptılar? Öyle yapmamışlar sonradan anladım" diye konuştu.

Çiğdem Anad'ın "İbrahim Tatlıses'ten herkes korkar. Yıldız Tilbe nasıl oldu da korkmadı" sözü üzerine araya giren Müjde Ar, "Niye korkar! Hiç kimse korkmaz İbrahim'den" dedi.

Pınar Kür'ün şu sözleri ise İbrahim Tatlıses'in nasıl bir imajı olduğunu sergiler nitelikteydi:
"Vurdurur canım, hiçbir şey olmazsa. Zaten kızcağıza öyle şey mesajlar geliyormuş, 'seni de vuracağız' diye."

Müjde Ar, İbrahim Tatlıses'in Yıldız Tilbe'yi bazı kişilerin elinden kurtardığı yönündeki ifadelerini de ayıp karşıladığını sözlerine ekledi.
http://ozgeozpirinccifan.benimforum.org

Recep İvedik gibi...
1 sayfadaki 1 sayfası