Özge Özpirinçci Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Özge Özpirinçci Fan Club

Özge Özpirinçci Fan Club Melekler Korusun

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Emma Watson Fan Club: http://emmawatsonfanclub.yetkin-forum.com
Grup Hepsi Fan: http://gruphepsi-fanclub.mutluforum.org
TwiLight Sitemiz AcıLdı: http://twilight.mutluforum.org
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Engin Bana Yol Gösteriyor
Ev Kızı ve Parti Kuşu EmptyPaz Haz. 14, 2009 8:02 pm tarafından carameLL

» İşte Gizli Aşkın Belgesi
Ev Kızı ve Parti Kuşu EmptyPaz Haz. 14, 2009 7:59 pm tarafından carameLL

» Dizi Bitti Aşk Bitmedi
Ev Kızı ve Parti Kuşu EmptyPaz Haz. 14, 2009 7:59 pm tarafından carameLL

» Dizi Yüzünden Gidemiyor
Ev Kızı ve Parti Kuşu EmptyPaz Haz. 14, 2009 7:58 pm tarafından carameLL

» Hümeyra’yı duyunca diziyi kabul etmiş
Ev Kızı ve Parti Kuşu EmptyPaz Haz. 14, 2009 7:58 pm tarafından carameLL

» ben geldim!! =D
Ev Kızı ve Parti Kuşu EmptyC.tesi Nis. 18, 2009 3:49 pm tarafından LuNaTiC

» Melekler Korusun 16. Bölüm Özeti
Ev Kızı ve Parti Kuşu EmptyCuma Nis. 17, 2009 6:22 pm tarafından beLLa...*

» Resimleri (:
Ev Kızı ve Parti Kuşu EmptyC.tesi Nis. 11, 2009 2:47 pm tarafından beLLa...*

» Eti Browni Özge Resimleri (:
Ev Kızı ve Parti Kuşu EmptyC.tesi Nis. 11, 2009 2:46 pm tarafından beLLa...*

Galeri
Ev Kızı ve Parti Kuşu Empty
En iyi yollayıcılar
beLLa...*
Ev Kızı ve Parti Kuşu Vote_lcapEv Kızı ve Parti Kuşu Voting_barEv Kızı ve Parti Kuşu Vote_rcap 
eReNSeDa
Ev Kızı ve Parti Kuşu Vote_lcapEv Kızı ve Parti Kuşu Voting_barEv Kızı ve Parti Kuşu Vote_rcap 
rugzO
carameLL
LuNaTiC
Kimler hatta?
Toplam 4 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 4 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 28 kişi Çarş. Eyl. 18, 2013 12:07 pm tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 7 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: sekercik

Kullanıcılarımız toplam 268 mesaj attılar bunda 185 konu

Ev Kızı ve Parti Kuşu

2 posters
YazarMesaj
beLLa...*
Admin
beLLa...*

Rep Gücü : 0
Rep Puanı : 2294

MesajKonu: Ev Kızı ve Parti Kuşu   Ev Kızı ve Parti Kuşu EmptyPaz Nis. 05, 2009 3:29 pm

Ev Kızı ve Parti Kuşu

Heygirl, “Kavak Yelleri”nin oyuncusu Pelin Karahan ile “Melekler Korusun”da rol alan Özge Özpirinçci’yi buluşturdu.

ÖZGE ÖZPİRİNÇCİ AŞK BENİM ÇENEME VURUYOR

Nasıl bir öğrenciydin?

İlkokul çok normal geçti. Ortaokulda ilk bir sene annem de okulda ıngilizce öğretmeniydi. O biraz komikti. Öğretmenler odasına girip “Anne bana para ver, tost alacağım” demek de eğlenceliydi. Tabii bunun hem avantajları hem de dezavantajları var. Yaptığınız her şey onun kulağına gidiyor. Hatta bir keresinde okulda bir çocuğu dövmüştüm, hem de çok fena! Benim çok sevdiğim bir kız arkadaşıma kötü bir şey yapmıştı ve ben de olayın içindeydim. Ortaokul hazırlıktayım, çocuk benden uzun... Buna rağmen saldırdım. Kapıdan bizi müdür muavini Saadettin Hoca gördü, hemen anneme yetiştirdi tabii.

Lise hayatın nasıl geçti?

- Bir sene Amerika’da okudum. Çok güzel bir tecrübeydi benim için. Oradayken buradaki her şeyi kaçırdım. Aşklar, arkadaşlıklar... Bana e-postalar geliyordu. Kim kiminle çıkmaya başlamış, haberlerini alıyordum. Sonra bir geldim, her şey değişmiş. Zaten eğitim sistemi de çok farklıydı.

Aşık olunca nasıl biri olursun?

- Çeneme vurur aşk! Çok geyik yaparım, saçma sapan konuşurum. Zaten karşımdaki de benden hoşlanmışsa o da geyiğe başlar ve o şekilde bir etkileşim oluşur. Erkekler beni genelde konuşmayla tavlarlar. Çok terlerim aşık olunca bir de, sıcak basar.

Midede kelebek durumu...

Karın ağrısı olur, karnıma 300 kilo oturur. Boğazımı temizler, derin nefes alır, konuşmaya öyle devam ederim.

Onun yanında çok heyecanlanır mısın?

Heyecanım sakarlık olarak çıkıyor ortaya. Normalde zaten sakar bir insanım. Aşık olunca aşırı bir şapşallık başgösteriyor! Galiba dışarıdan şirin görünüyor ama bu...

Hiç platonik aşk yaşadın mı?

Yaşadım tabii, en güzeli.

Sende de öyle platonik aşk yaşayacak bir tip yok halbuki...

- Söyleyemem ki ben hiç. Hep geyik yaparım, duygularımı ifade edemem. O bana söylemek üzere olsa bile, hemen geyiğe vururum. Normal hayatta hiç çekingen bir insan değilim, ama bu konuda çok utangacım.

Evde kız kıza partiler düzenler miydiniz, neler yapardınız?

- 13-14 yaşlarındayken, evdeki kıyafetleri giyerdik, vamp makyajlar yapardık. Neler yapmadık ki?

[Hiç pijama partisi yaptınız mı?
/color]

Onu da Amerika’da yaptım. O biraz daha Amerikan kültürüdür ya! Bir sürü kola, gazoz alırdık. Twister oyunu oynardık. Pijama partisinde, herkes birbirine oje sürer, makyaj yapar ve sohbet eder. Ben de kenarda oturup tipleri izleyip gülerdim.

[color=green]Kendini parti kızı olarak tanımlayabilir misin?

Eğlenmeyi severim. Ev kuşu değilim, parti kızına daha yakın bir tipim, doğru...

http://ozgeozpirinccifan.benimforum.org
eReNSeDa

Rep Gücü : 0
Rep Puanı : 59

MesajKonu: Geri: Ev Kızı ve Parti Kuşu   Ev Kızı ve Parti Kuşu EmptyC.tesi Nis. 11, 2009 1:04 pm

Teşekkürler.

Ev Kızı ve Parti Kuşu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Çamaşır makinesi küçük kızı yuttu!
» 16 yaşındaki kızı öldürüp iç organlarını yediler