Özge Özpirinçci Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Özge Özpirinçci Fan Club

Özge Özpirinçci Fan Club Melekler Korusun

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Emma Watson Fan Club: http://emmawatsonfanclub.yetkin-forum.com
Grup Hepsi Fan: http://gruphepsi-fanclub.mutluforum.org
TwiLight Sitemiz AcıLdı: http://twilight.mutluforum.org
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Engin Bana Yol Gösteriyor
Yolda Beni Gören Teyzeler ‘Melekler Korusun Seni’ Diyor EmptyPaz Haz. 14, 2009 8:02 pm tarafından carameLL

» İşte Gizli Aşkın Belgesi
Yolda Beni Gören Teyzeler ‘Melekler Korusun Seni’ Diyor EmptyPaz Haz. 14, 2009 7:59 pm tarafından carameLL

» Dizi Bitti Aşk Bitmedi
Yolda Beni Gören Teyzeler ‘Melekler Korusun Seni’ Diyor EmptyPaz Haz. 14, 2009 7:59 pm tarafından carameLL

» Dizi Yüzünden Gidemiyor
Yolda Beni Gören Teyzeler ‘Melekler Korusun Seni’ Diyor EmptyPaz Haz. 14, 2009 7:58 pm tarafından carameLL

» Hümeyra’yı duyunca diziyi kabul etmiş
Yolda Beni Gören Teyzeler ‘Melekler Korusun Seni’ Diyor EmptyPaz Haz. 14, 2009 7:58 pm tarafından carameLL

» ben geldim!! =D
Yolda Beni Gören Teyzeler ‘Melekler Korusun Seni’ Diyor EmptyC.tesi Nis. 18, 2009 3:49 pm tarafından LuNaTiC

» Melekler Korusun 16. Bölüm Özeti
Yolda Beni Gören Teyzeler ‘Melekler Korusun Seni’ Diyor EmptyCuma Nis. 17, 2009 6:22 pm tarafından beLLa...*

» Resimleri (:
Yolda Beni Gören Teyzeler ‘Melekler Korusun Seni’ Diyor EmptyC.tesi Nis. 11, 2009 2:47 pm tarafından beLLa...*

» Eti Browni Özge Resimleri (:
Yolda Beni Gören Teyzeler ‘Melekler Korusun Seni’ Diyor EmptyC.tesi Nis. 11, 2009 2:46 pm tarafından beLLa...*

Galeri
Yolda Beni Gören Teyzeler ‘Melekler Korusun Seni’ Diyor Empty
En iyi yollayıcılar
beLLa...*
Yolda Beni Gören Teyzeler ‘Melekler Korusun Seni’ Diyor Vote_lcapYolda Beni Gören Teyzeler ‘Melekler Korusun Seni’ Diyor Voting_barYolda Beni Gören Teyzeler ‘Melekler Korusun Seni’ Diyor Vote_rcap 
eReNSeDa
Yolda Beni Gören Teyzeler ‘Melekler Korusun Seni’ Diyor Vote_lcapYolda Beni Gören Teyzeler ‘Melekler Korusun Seni’ Diyor Voting_barYolda Beni Gören Teyzeler ‘Melekler Korusun Seni’ Diyor Vote_rcap 
rugzO
carameLL
LuNaTiC
Kimler hatta?
Toplam 3 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 3 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 28 kişi Çarş. Eyl. 18, 2013 12:07 pm tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 7 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: sekercik

Kullanıcılarımız toplam 268 mesaj attılar bunda 185 konu

Yolda Beni Gören Teyzeler ‘Melekler Korusun Seni’ Diyor

2 posters
YazarMesaj
beLLa...*
Admin
beLLa...*

Rep Gücü : 0
Rep Puanı : 2294

MesajKonu: Yolda Beni Gören Teyzeler ‘Melekler Korusun Seni’ Diyor   Yolda Beni Gören Teyzeler ‘Melekler Korusun Seni’ Diyor EmptyPaz Nis. 05, 2009 2:59 pm

Bir dizi çekiminde Rus ruleti oynarken kafasına dayadığı silahı önceden kontrol etmediği için ağır yaralandı, bir dizisi yayından kaldırıldı. Şimdi ise ‘Aman bir talihsizlik daha yaşanmasın!’ der gibi Melekler Korusun adlı yapımla ekranda. Son iki yıldır Kürklü Merkür adlı tiyatro oyununda da rol alan Serkan Altunorak ‘Silah her patladığında tedirgin oluyorum. Artık her şeyi kontrol ediyorum’ diyor

Onu aslında sesinden tanıyorduk... Şakacı tavşan Bugs Bunny, Red Kit’in köpeği Rin Tin Tin’i Türkçe seslendiriyordu. İki yıl önce ise Ebru Gündeş ile oynadığı İmkansız Aşk adlı diziyle tüm Türkiye Serkan Altunorak’ı tanıdı. Ancak dizideki Rus ruleti sahnesi, genç oyuncunun kabusu oldu. O sahnede kafasına kuru sıkı tabanca dayayan Altunorak, kendini vurdu ve uzun süre tedavi gördü.

O talihsiz olaydan sonra 32 yaşındaki oyuncu, Tiyatro Dot’un Kürklü Merkür adlı oyunu ile sahneye döndü. Sonrasında Kara Duvak ve yayından kaldırılan Sınıf adlı dizide oynadı. Şimdi ise kısa sürede büyük bir hayran kitlesine sahip olan Melekler Korusun adlı dizide konservatuar hocası Erkan’ıı canlandırıyor.

Altunorak, bu yıl aslında dizi yapmamaya karar verdiğini söylüyor: ‘Çünkü televizyonda ciddi bir erozyon var. Kriz bizim sektörü de vurdu. Daha başlamadan işler kaldırıldı. Böyle bir belirsizlik dönemi yaşanıyor. O nedenle bu işlerin içinde olmak istemiyordum. Zaten çok yoğunum, iki sinema filmi çektim, geçen yıldan beri tiyatro oyununda rol alıyorum, bu yıl bir oyunda daha varım, bu sebeplerle dizi yapmak istemiyordum.’

İÇİMDEKİ SESİ DİNLEDİM

Fakat yapımcı Timur Savcı’nın teklifi kararını değiştirmeye yetmiş: ‘Melekler Korusun’un senaryosunu verdi. Senaryonun dili, karakterin hikayesini okuyunca dizide olmak istedim. Bir de dizideki karakterin ismi Erkan, benim kardeşimin adı da Erkan, canımın yarısıdır. Ayrıca Hümeyra Hanım başta olmak üzere tüm kadroyu görünce içimdeki sesi dinledim ve teklifi kabul ettim.’ Bir dizide kuru sıkı tabancayla kaza yaşayan diğer dizisi yayından kaldırılan Altunorak’a ‘Bu kez şeytanın bacağını kıracak mısınız?’ diye sorduğumuzda ‘Dizi gerçekten iyi başladı, inşallah böyle devam eder. Sadece bu işi değil, hepimizi melekler korusun’ yanıtını veriyor.

Altunorak, kazadan sonra setlerde artık daha dikkatli davrandığını anlatıyor: ‘Şu an tiyatroda sahnelediğimiz Kürklü Merkür adlı oyunda silah her patladığında tedirgin oluyorum. Sette bana özenli davranıyorlar. Bir sinema filminde Batman’da 52 derece sıcakta çalıştık. Aşırı soğuk ve aşırı sıcakta bulunmamam gerekiyor çünkü beyin kanaması geçirmiştim. Beni çok rahat ettirdiler. Sette silah olsa tekrar elime alır mıyım? Kendimi güvende hissettiğim sürece tabii ki alacağım, çünkü bu benim mesleğim. Ben yüzleşmeyi severim. Bir musibet bin nasihatten iyidir. Tekrar kafama silahı götürüp tetiği çekeceğim bir sahne olursa silahı bu kez ben kontrol ederim.’

Yolda beni gören teyzeler ‘Melekler korusun seni’ diyor

TELEVİZYONUN getirdiği popülerlikten rahatsız olmadığını anlatan Serkan Altunorak, gece hayatının olmadığını, vaktini daha çok evde geçirdiğini söylüyor: ‘Geçenlerde bir teyze ‘Oğlum melek gibi çocuksun, seni melekler korusun’ dedi. Çok mutlu oldum. Gece hayatım bundan beş altı yıl öncesi gibi değil. Bu doymuşluğumla ilgili bir şey. Şimdi dostlarımla birlikte olmak istiyorum. Babamı iki yıl önce kaybettim, anneme daha çok zaman ayırmam gerektiğine inanıyorum.’

Filmi gösterime girecek

ÖNÜMÜZDEKİ Mart ayında Hasankeyfli Kürt bir gazeteciyi canlandırdığı Roz’un Sonbaharı adlı filminin sinemada gösterime gireceğini belirten Serkan Altunorak, aynı zamanda iki yıldır Tiyatro Dot’un Kürklü Merkür oyununda da rol alıyor. Altunorak ‘Sinema benim için kariyer, tiyatro beslenme yeri, dizi tamamen tercih ve hayatımızı idame ettirmek için bir iş’ diye konuşuyor.

Sette çok gülüyoruz

Dizide rol alan Rojda Demirer, Serkan Altunorak’ın aslında çocukluk arkadaşı. Altunorak ‘İkimiz de TRT’de dublaj yaptık, aynı okuldaydık. Birbirimizin gözüne baktığımızda ne yapacağımızı biliyoruz. Set sık sık gülmekten kesiliyor’ diyor.

Star / İNCİ DÖNDAŞ
http://ozgeozpirinccifan.benimforum.org
eReNSeDa

Rep Gücü : 0
Rep Puanı : 59

MesajKonu: Geri: Yolda Beni Gören Teyzeler ‘Melekler Korusun Seni’ Diyor   Yolda Beni Gören Teyzeler ‘Melekler Korusun Seni’ Diyor EmptyC.tesi Nis. 11, 2009 2:09 pm

Bencede onu Melekler Korusun Smile Çok tatlı ya.. Very Happy

Yolda Beni Gören Teyzeler ‘Melekler Korusun Seni’ Diyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Melekler Korusun 5.Bölüm Özeti
» Melekler Korusun 9.Bölüm Resimleri
» Melekler Korusun 6.Bölüm Özeti
» Melekler Korusun! Yıldızları Parlıyor
» Melekler Korusun 7.Bölüm Özeti