Özge Özpirinçci Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Özge Özpirinçci Fan Club

Özge Özpirinçci Fan Club Melekler Korusun

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Emma Watson Fan Club: http://emmawatsonfanclub.yetkin-forum.com
Grup Hepsi Fan: http://gruphepsi-fanclub.mutluforum.org
TwiLight Sitemiz AcıLdı: http://twilight.mutluforum.org
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Engin Bana Yol Gösteriyor
Mesleklere göre ilan-ı aşk EmptyPaz Haz. 14, 2009 8:02 pm tarafından carameLL

» İşte Gizli Aşkın Belgesi
Mesleklere göre ilan-ı aşk EmptyPaz Haz. 14, 2009 7:59 pm tarafından carameLL

» Dizi Bitti Aşk Bitmedi
Mesleklere göre ilan-ı aşk EmptyPaz Haz. 14, 2009 7:59 pm tarafından carameLL

» Dizi Yüzünden Gidemiyor
Mesleklere göre ilan-ı aşk EmptyPaz Haz. 14, 2009 7:58 pm tarafından carameLL

» Hümeyra’yı duyunca diziyi kabul etmiş
Mesleklere göre ilan-ı aşk EmptyPaz Haz. 14, 2009 7:58 pm tarafından carameLL

» ben geldim!! =D
Mesleklere göre ilan-ı aşk EmptyC.tesi Nis. 18, 2009 3:49 pm tarafından LuNaTiC

» Melekler Korusun 16. Bölüm Özeti
Mesleklere göre ilan-ı aşk EmptyCuma Nis. 17, 2009 6:22 pm tarafından beLLa...*

» Resimleri (:
Mesleklere göre ilan-ı aşk EmptyC.tesi Nis. 11, 2009 2:47 pm tarafından beLLa...*

» Eti Browni Özge Resimleri (:
Mesleklere göre ilan-ı aşk EmptyC.tesi Nis. 11, 2009 2:46 pm tarafından beLLa...*

Galeri
Mesleklere göre ilan-ı aşk Empty
En iyi yollayıcılar
beLLa...*
Mesleklere göre ilan-ı aşk Vote_lcapMesleklere göre ilan-ı aşk Voting_barMesleklere göre ilan-ı aşk Vote_rcap 
eReNSeDa
Mesleklere göre ilan-ı aşk Vote_lcapMesleklere göre ilan-ı aşk Voting_barMesleklere göre ilan-ı aşk Vote_rcap 
rugzO
carameLL
LuNaTiC
Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 28 kişi Çarş. Eyl. 18, 2013 12:07 pm tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 7 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: sekercik

Kullanıcılarımız toplam 268 mesaj attılar bunda 185 konu

Mesleklere göre ilan-ı aşk

YazarMesaj
beLLa...*
Admin
beLLa...*

Rep Gücü : 0
Rep Puanı : 2294

Mesleklere göre ilan-ı aşk Empty
MesajKonu: Mesleklere göre ilan-ı aşk   Mesleklere göre ilan-ı aşk EmptyPaz Mart 29, 2009 5:46 pm

Ayakkabıcı : ah sevdiceğim sensiz hayat bana bi numara küçük geldi, kalbimi vurdu, su toplattı hophop hopattı, canım
yanıyor ne olur dön....

Bilgisayarcı: açtım kapadım kendimi yine de düzelemedim sensiz.. printerım ol yaz beni yarım yarım...

Moderator: senden kilitli bir topicim olsun istiyorum sevgilimm...

Müzisyen : kalbimin sol anahtarı, yarımlık notam, bu porte var ya.. sana feda olsun...

Kasap: senin o bakışların yarim, iki kere çekilmiş kıyma gibi lap diye yapıştırır tezgaha beni..sinirlerim ayıklanır sesini duyunca.. ben seninim artık, ister inegöl köfte yap beni ister cızbız...

Şoför: tepnemi kaybettim sen benden gittin gideli...

Avukat: itiraz ediyorum sayın aşkım...böğrüm müvekkil misali yanmakta sana tutulalı.....

Manav: domates yanaklım....patlıcan dudaklım...enginar kılıklım..3 kilosu bir milyonluk bir aşk
değil benimki..

Milletvekili: bizim kasabaya yapılcak köprünün inşaatına başladık...15 sene sonra....beni öyledeğiştirdin ki vaadettiklerimi yapmaya başladım...

Doktor : öksür sevdiğim, ciğer filmin pırıl pırıl, gönlünce öksür sevdiğim... hapşur sevdiğim gripaşısı gibi senin aşkın, beni mikroplardan korur sevdiği...

Haber Spikeri: Iyi aksamlar..Evdeki telefondan bildiriyorum.Dun aksam beynime ulasan sinyale gore,sana asigim ve seviyorum.Bir dahaki konusmamiza kadar hoscakal...

Çiftçi : buğday başağı gibi sarı saçların, rüzgarda mağrur boynunu büker güzeller güzeli... gel de aşık olma...

Benzinci : sulandırılmış mazot gibi motoru bozan adamlardan değilim ben...petrol rafinerisine döndüm seni seveli...

Bodyguard : Seni çok pis döverim benim asabımı bozma...seviyoz dedik ya...şimdi kaybol...

Lunaparkçı: Gondoldan indim çarpışan otom arızalandı...sigaralara denk gelmiyor kasnaklar...dönme dolap ettin beni peşinde...yeter artık aşıkım uleeen..
http://ozgeozpirinccifan.benimforum.org

Mesleklere göre ilan-ı aşk
1 sayfadaki 1 sayfası